In Aktualności

Poznański Kongres Szefa Utrzymania Ruchu 4.0 to wydarzenie, które zrzesza specjalistów utrzymania ruchu z całej Polski. Najwyższy poziom merytoryki na Kongresie  i opinie uczestników poprzedniej edycji mówią same za siebie: warto uczestniczyć w tym wydarzeniu! I uczestniczyliśmy…

Wybierając pakiet Partnera Złotego zdecydowaliśmy się na mocny akcent naszej obecności. Wystawiliśmy aż trzy stoiska, poprowadziliśmy prelekcję oraz zorganizowaliśmy atrakcyjny konkurs dla blisko 100 uczestników.

Głównym celem udziału była promocja naszych rozwiązań vendingowych. Podczas prelekcji przedstawiliśmy pobieżnie naszą usługę Cribspot, a szczególny nacisk położyliśmy na  nową ofertę: automaty udostępniane do zarządzania i dystrybucji narzędzi. Teorię prezentowaną na prezentacji wsparliśmy stoiskiem z dwoma automatami, gdzie każdy zainteresowany mógł zobaczyć i sprawdzić urządzenia w działaniu.

Stoisko cieszyło się dużym powodzeniem nie tylko ze względu na atrakcyjność rozwiązania! Każdy odwiedzający otrzymywał z automatu bezpłatne próbki naszych partnerów: ATG i S.C. Johnson!

Do udziału w konferencji zaprosiliśmy dwóch producentów, którzy naszym zdaniem najlepiej dbają o dłonie pracowników fabryk. Przedstawiciele ATG® na stoisku prezentowali swoje najpopularniejsze i najnowsze produkty, w tym supernowość, świetne rękawice do zagrożeń chemicznych MaxiChem® oraz bardzo popularne w działach utrzymania ruchu rękawice MaxiFlex® – najwygodniejsze rękawice montażowe na świecie!

Obok, na małym stoisku S.C. Johnson prezentowane były środki do pielęgnacji dłoni. Stoisko cieszyło się ogromnym(!) wzięciem – wyposażone było w sprzęt do bardzo dokładnej analizy skóry, której dokonało naprawdę wielu uczestników Kongresu.

Dziękujemy Organizatorom za możliwość wzięcia udziału i zapowiadamy się na następnej edycji!