Usługa Cribspot

automat_z_prawej

Vending BHP

Lepszy sposób na dystrybucję BHP

Cribspot® to usługa, w której połączyliśmy dostawy produktów BHP, ich automatyczną dystrybucję wśród pracowników oraz zarządzanie informatyczne przydziałami

Niezawodna obsługa

Dystrybucja produktów przez automaty vendigowe jest trudna. Bezbłędnie wykonywana wymaga doświadczenia, praktyki i wypracowanych procesów. Zaopatrujemy w BHP największą ilość automatów w Polsce. Mamy wymagane doświadczenie.

Najlepsze automaty na rynku

Wstawiamy nasze automaty do Twojej fabryki. Dopasowujemy urządzenia które spełnią dwa warunki: nam zagwarantują pewność inwestycji a dla Ciebie będą solidnym i niezawodnym narzędziem dystrybucyjnym.

Szeroka gama produktów

Wdrożenie vendingu zakończy sie sukcesem jeśli trafnie dobierzesz pulę produktów do dystrybucji z automatu. W Twojej fabryce używane są dziesiątki różnych artykułów BHP. Nasi specjaliści przeprowadzą dla Ciebie audyty i stworzą idealnie dopasowaną pulę produktów.

System analiz BI

Zaawansowany system analiz to szczególny atut naszej oferty. Świetnie wyglądające personalizowane raporty, są nie tylko kopalnią wiedzy o zużyciu ale też solidną pdstawą do optymalizacji zakupów środków BHP.

Dopasowane rozliczenia

Komfortowo lub oszczędnie! Dajemy Ci wybór, do Ciebie należy decyzja w jakim modelu będziemy zaopatrywać automaty. Oferujemy modele rozliczeniowe, które powstały się podczas wielu godzin rozmów z menedżerami fabryk podobnych do Twojej!

Konsygnata – więcej możliwości!

Ostatnim etapem outsorcingu dystrybucji BHP jest uruchomienie na terenie Twojej fabryki magazynu BHP obsługiwanego przez naszą firmę. Dostawy dużych lub słabo rotujących produktów z magazynu są idealnym uzupełnieniem do częstych, drobnych pobrań realizowanych z automatów vendingowych.

Inne sposoby na vending

Wynajem automatów

Uruchomienie testów vendingu jest świetnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie opłacalność uruchomienia automatu stoi pod znakiem zapytania. W sezonach wysokich dodatkowe jednostki vendingowe stają się lekarstwem na gwałtownie rosnące pobory środków BHP. Znamy te sytuacje z własnych doświadczeń - nasza usługa wynajmu jest odpowiedzią na takie potrzeby.

Oferta dla dystrybutorów BHP

Pomagamy małym firmom dystrybucyjnym w dostępie do technologii vendingowych. Dystrybutorzy, którzy zdecydowali się na współpracę i gotowi są współtworzyć z nami sieć sprzedaży produktów BHP uzyskują od nas bezpłatne wsparcie merytorczne oraz duże upusty cenowe podczas wdrażania naszych rozwiązań vendingowych!
Przetestuj automaty w Twojej fabryce za darmo

… lub bądź na bieżąco z nowościami, nowinkami i promocjami produktowymi! Zapisz się na naszą listę mailingową!

city
Napisz do nas

Kliknąłeś tu, bo interesuje cię jakiś temat. Wyślij pytanie, odpowiemy Ci tak szybko jak to tylko możliwe.

Not readable? Change text. captcha txt
Bądź na bieżąco!
Zapisz się na listę mailingową ELMAR
Podaj nam swoje dane, a będziemy Cię informować o ciekawych nowościach. Wysyłamy najwyżej dwie wiadomości miesięcznie!
TWOJE IMIĘ I NAZWISKO
TWOJ ADRES EMAIL
TWOJA FIRMA/FABRYKA
Nigdy i nikomu nie udostępniamy Twoich danych!