In Aktualności

Nasze zaangażowanie w to co robimy, wynosi zawsze 200%! Ponad 400 osób ubraliśmy w najlepszą odzież ochronną – zapewniliśmy obsłudze technicznej Tour de Pologne 100% komfortu i pewności w działaniu. Nasza ekipa ELMAR®/ESKA Team da z siebie 100%, ścigając się w piątek na ostatnim etapie wyścigu.

7 dni, 7 etapów, 1080 kilometrów i zawodowa odzież ochronna dostarczona przez ELMAR®. Najpopularniejszy szosowy wyścig kolarski w Polsce może liczyć na naszą pomoc. Od stóp do głów ubraliśmy obsługę techniczną zawodów, zapewniając im buty, spodnie, koszule, kamizelki, czapeczki, rękawice i peleryny.

Nie zwalniamy i jedziemy dalej! Wolontariusze i kibice mogą się o tym przekonać. Z naszego samochodu znajdującego się w kolumnie reklamowej rozdajemy im rękawice ATG®. Oprócz tego, że łączą w sobie funkcjonalność i precyzję, jako jedyne na rynku posiadają certyfikację dermatologiczną. Są innowacyjne i chcemy, żeby każdy mógł się o tym przekonać.

Rozpędzeni kierujemy się prosto na ostatni etap wyścigu. Nasz udział w wydarzeniu nie jest przypadkowy. Zamiłowanie do sportu poprowadziło ośmiu śmiałków ELMAR®/ESKA Team, zapalonych fanów kolarstwa szosowego, na Tour de Pologne Amatorów. Nasi firmowi sportowcy nie mogli tego przegapić! Pokonają rundę królewskiego etapu Tour, BUKOVINA Resort – Bukowina Tatrzańska, na której kilka godzin później, będą rywalizować najlepsi kolarze na świecie. Już jutro o 7:30 ekipa ELMAR®/ESKA Team wraz z innymi kolarzami zmierzy się z dystansem 58 kilometrów. Trzymamy kciuki!

Kibicujcie razem z nami!

http://www.tourdepologne.pl/live/