UWAGA! Staramy się aktualizować tę stronę na bieżąco. W obecnej sytuacji stany na naszych magazynach zmieniają się z godziny na godzinę. Utrzymujemy stałe dostawy wymienionych niżej produktów, ale sytuacja jest bardzo dynamiczna. Prosimy o zrozumienie, kiedy nie potrafimy udzielić precyzyjnych odpowiedzi. W niektórych momentach może się to zdarzać.

UWAGA! Jeśli jesteś naszym klientem i masz u nas wyznaczonego opiekuna handlowego – zadzwoń do niego!

Zadzwoń - znajdziemy produkty dla Ciebie

ELMAR® to innowacyjna firma dystrybuująca środki ochrony osobistej do największych odbiorców w Polsce. ELMAR® jest pionierem i największym dostawcą rynku rękawic antyprzecięciowych. Jest dystrybutorem najważniejszych światowych marek branży BHP.

Innowacyjne myślenie i dbałość o jakość obsługi zagwarantowały firmie ELMAR® pozycję lidera w dystrybucji z użyciem automatów vendingowych. Nieustannie, w ramach usługi CribSpot®,  w najlepsze środki ochrony osobistej uzupełniane jest blisko 300 automatów w fabrykach w całej Polsce. Ich liczba stale rośnie i już pojawiały się pierwsze urządzenia poza granicami kraju.

Najlepsza ochrona przed koronawirusem!

Podczas dotknięcia klamki, banknotu czy poręczy na nasze ręce dostaje się 10 tys. komórek drobnoustrojów. W tym również wirusów! W kilkadziesiąt można pozbyć się 90 proc. bakterii. W niecałą minutę usuniesz prawie wszystko!

Jak myć ręce? Myj je ponad pół minuty, nabierz i rozprowadź mydło na całe ręce, pocieraj o siebie rozprostowane dłonie, dokładnym umyj przestrzeni między palcami, ich grzbiety oraz okolice kciuków, na koniec dokładnie opłucz ręce wodą i wytrzyj do sucha jednorazowym ręcznikiem.

Szczegółowa instrukcja

Żel dezynfekcyjny

Dezynfekcja dłoni

Uruchomiliśmy produkcję żelu dezynfekcyjnego!

Realizujemy duże zamówienia na żel antybakteryjny, który pomaga uchronić się przed koronawirusem. Żel produkowany jest na bazie wysokiej jakości alkoholi, służy do higienicznej dezynfekcji rąk, dostępny w opakowaniach 500 ml oraz 5 l. Nadaje się również do dezynfekcji powierzchni użytkowych, w tym mających mających kontakt z żywnością. Charakteryzuje się mocnym działaniem bakterio- i wirusobójczym.

Telefon czynny w dni robocze, od 8:00 do 16:00

Środek do dezynfekcji powierzchni

Środek do dezynfekcji z wygodnym atomizerem

Rozszerzamy portfolio produktów produkowanych specjalnie pod kątem wali z epidemią. Uruchamiamy dodatkową produkcję środka do dezynfekcji powierzchni. Wkrótce (na dniach) rozpoczniemy przyjmowanie zamówień. Środek produkowany jest z największą dbałością o jakość. Używane są tylko składniki wysokiej jakości.
Spray służy do higienicznej dezynfekcji powierzchni, dostępny w opakowaniu 1 l. Przeznaczony do dezynfekcji powierzchni użytkowych, w tym mających mających kontakt z żywnością. Charakteryzuje się mocnym działaniem bakterio- i wirusobójczym.

Telefon czynny w dni robocze, od 8:00 do 16:00

Mydło w płynie

Podstawową ochroną przed wszelkimi zarażeniami jest mycie dłoni. W stałej ofercie znajdują się mydła w płynie w opakowaniach 500 ml z wygodnym dozownikiem. Mydło charakteryzuje się dobrymi właściwościami myjącymi. Łatwo się spłukuje i nie wysusza dłoni. Dostępne różne zapachy.

Telefon czynny w dni robocze, od 8:00 do 16:00

Ekrany ochronne

Najskuteczniejsza ochrona to fizyczna bariera chroniąca przed rozprzestrzenianiem się zarazków. Dla stanowisk pracy: na linii produkcyjnej, w biurze, sklepie, szpitalu lub urzędzie będą to osłony z plexi. Dostępne w wielu rozmiarach przygotowanych do montażu. Możliwe do ustawiania lub podwieszania.

Telefon czynny w dni robocze, od 8:00 do 16:00

Maseczki antybakteryjne

Maseczki antywirusowe

Podstawowym środkiem ochrony dróg oddechowych są maseczki w różnych klasach ochrony. Dostępne jako półmaski jednorazowe lub wielokrotnego użytku.  Składane lub kształtowe, z zaciskiem lub bez na nos czy też bez. Z efektem chłodzenia czy też filtrowania nieprzyjemnych zapachów: Zabezpieczają przed aerozolami stałymi i ciekłymi, pyłem, mgłą i dymem – nawet jeśli ich oddziaływanie trwa dłuższy czas.

NA OGÓŁ DOSTĘPNE MARKI:
3M, UVEX, FITERSERVICE, OXYLINE, BLS

Gogle i przyłbice

Gogle i przyłbice do laboratorium

Gogle, okulary i przyłbice chronią twarz i oczy przed wirusami, drobnoustrojami. Oprócz tego zabezpieczają oczy przed uderzeniami lub odbryzgami cieczy, ciał stałych i pyłów. Dostępne są wersji z soczewką przezroczystą, barwioną lub lustrzaną; z dodatkową ochroną przed promieniowaniem UV; w stylu klasycznym lub sportowym.

NA OGÓŁ DOSTĘPNE MARKI:
UVEX, HONEYWEL, JSP, BOLLE

Telefon czynny w dni robocze, od 8:00 do 16:00

Kombinezony

Kombinezowy do laboratorium

Jednorazowe kombinezony ochronne zapobiegają przenoszeniu się i utrzymywaniu wirusa na odzieży. Są szczelne, dopasowane lub w rozmiarze uniwersalnym. Wykonane z włókniny polipropylenowej. Dostępne są wersje z elastyczną gumką na rękawach i nogawkach.

NA OGÓŁ DOSTĘPNE MARKI:
LAKELAND, CHEMSPLASH, TYVEK

Telefon czynny w dni robocze, od 8:00 do 16:00

Rękawice jednorazowe

Rękawice jednorazowe

Sterylne rękawice jednorazowe chronią dłonie przed przenoszeniem wirusów i zanieczyszczeń. Wykonane z nitrylu lub lateksu – w wersji pudrowej i bezpudrowej. W ofercie szeroki wybór rękawic jednorazowych: dopuszczonych do kontaktu z żywnością, o podwyższonej odporność na rozdarcia i ścieranie lub lepszej chwytności dzięki porowatym końcówkom.

NA OGÓŁ DOSTĘPNE MARKI:
MAPA, ANSELL, MERCATOR, POLYCO

Telefon czynny w dni robocze, od 8:00 do 16:00