In Oferty pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej sieci automatów vendingowych poszukujemy kandydata na stanowisko logistyka, którego zadaniem będzie zarządzanie stanami magazynowymi w naszych automatach.

Miejsce pracy:

  • biuro w Trzebnicy

Opis stanowiska:

  • praca przy komputerze – zdalne zarządzanie pracą i zaopatrzeniem magazynów / automatów vendingowych,
  • analizowanie i raportowanie stanu zaopatrzenia magazynów / automatów vendingowych,
  • zarządzanie stanami magazynowymi automatów (planowanie, zmiany i zlecenia dostaw),
  • planowanie tras kierowców do poszczególnych magazynów / automatów,
  • optymalizowanie zaopatrzenia automatów na podstawie historii zużycia produktów.

Wymagania:

  • analityczne myślenie, zamiłowanie do liczb i tabel,
  • bardzo dobra znajomość Excela (pakiet Microsoft Office),
  • dobra, generalna umiejętność pracy z komputerami,
  • doświadczenie w zarządzaniu flotą kierowców, planowanie tras,
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w stałych, ustalonych godzinach, 5 dni w tygodniu – weekendy wolne,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.