Przedstawiciel handlowy

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy w całym kraju kandydatów na stanowisko przedstawiciela handlowego.

Miejsca pracy:

  • świętokrzyskie,
  • małopolskie,
  • podkarpackie,
  • lubelskie,
  • śląskie.

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami,
  • realizacja celów sprzedażowych na podległym terenie,
  • budowanie długofalowych relacji z klientami,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży środków BHP, poparte wymiernymi sukcesami,
  • łatwe nawiązywanie kontaktów,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym – warunek konieczny,
  • silne ukierunkowanie na sukces,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • sprawna obsługa komputera (mile widziane doświadczenie z programami CRM),
  • prawo jazdy kat. B.
  • szczególnym atutem będzie znajomość rynku rękawic ochronnych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie będącej jednym z krajowych liderów w branży,
  • atrakcyjne wynagrodzenie z wysoką podstawą, połączoną z premiami motywacyjnymi zależnymi od osiąganych wyników sprzedażowych,
  • nowoczesne narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer, telefon komórkowy,
  • szkolenia pozwalające osiągnąć perfekcję w pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole nastawionym na współpracę.