In Oferty pracy

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy w całym kraju kandydatów na stanowisko przedstawiciela handlowego.

Miejsca pracy:

  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • śląskie

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie trwałych relacji z obecnymi klientami
  • realizacja celów sprzedażowych na podległym terenie
  • budowanie długofalowych relacji z klientami
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B, poparte wymiernymi sukcesami
  • łatwe nawiązywanie kontaktów
  • silne ukierunkowanie na sukces
  • komunikatywność
  • sprawna obsługa komputera (mile widziane doświadczenie z programami CRM)
  • prawo jazdy kat. B.
  • szczególnym atutem będzie znajomość rynku BHP
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie będącej jednym z krajowych liderów w branży
  • stałe, atrakcyjne wynagrodzenie
  • premię motywacyjną (adekwatną do osiąganych wyników sprzedażowych)
  • nowoczesne narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer, telefon komórkowy
  • szkolenia branżowe
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole nastawionym na współpracę