ELMAR. Firma z przyszłością

pralka-primus

Pranie rękawic

jeszcze więcej oszczędności

Pranie rękawic to efektywna obniżka ich kosztu zużycia. Producenci najlepszych marek wyrażają zgodę na ich pranie. Profesjonalnie wyprane rękawice wyglądem, zapachem i jakością dorównują rękawicom nowym.

Szybkie oszczędności

Pranie rękawic to nowość na rynku. I ogromnie skuteczny sposób na szybkie generowanie oszczędności. Producenci rękawic to zrozumieli i coraz cześciej oficjalnie oznaczają produkty jako gotowe do prania. Oszczędności osiągane są przez oczywiste zmniejszenie zużycia produktów, które pociąga za sobą zminiejszenie odpadów przeznaczonych do utylizacji - a to są dodatkowe, nierzadko bardzo duże oszczędności.

Dbałość o środowisko

Pranie to dbałość o środowisko. Nowoczesne rękawice nierzadko są wykonane z materiałów, które w postaci śmieci mogą przetrwać dziesiątki lat. Ten sam materiał pozwala na ich wielokrotne pranie. Wykorzystaj to! Zmniejszając zużycie zmniejszasz zanieczyszczenie środowiska.
Dodatkowo: wszystkie działania prowadzone w pralni, są objęte certyfikatem ISO14001:2005 (tzw. ISO środowiskowe).

Proces „pod rękawice”

Opracowaliśmy procesy prania i czyszczenia rękawic, które sprawiają, że produkt, który oddajemy jest jak nowy!
Każdy rodzaj rękawic wymaga indywidualnego doboru środków i procesu prania, którego kształt jest uzależniony od rodzaju zabrudzenia. Proces jest zawsze testowany na kilku dostawach rękawic z jednego obszaru. Do prania używane są certyfikowane środki, które gwarantują bezpieczeństwo dla skóry - nie powodują podrażnień ani uczuleń.
Każda para rękawic jest kontrolowana trzykrotnie: pierwszy raz na terenie fabryki, drugi przed praniem, trzeci raz przed wydaniem do klienta.
Nie pierzemy jednocześnie rękawic z różnych fabryk, prowadzony jest ścisły rejestr ilości rękawic zebranych do prania i wydanych.

Pranie + vending

Pranie rękawic jest doskonałym uzupełnieniem usługi Cribspot®. Włączenie prania w proces dystrybucji rękawic z automatów vendingowych potrafi kilkukrotnie zmniejszyć kwoty wydawane na rękawice.
Z automatów wydawane są nowe i prane rękawice. Wszystkie po zużyciu zbierane są przez pracowników ELMAR i prane. Po tym wracją ponownie do automatu! Rękawice mogą przejść ten proces kilkukrotnie. Nowe rękawice mogą stanowić jedynie małą część pełnego napełnienia automatu.
W zależności od preferencji fabryki produkty wyprane mogą być mieszane z nowymi lub są oznaczane jako oddzielna pozycja.

Dowiedz się więcej i umów na spotkanie – napisz lub zadzwoń!

… lub bądź na bieżąco z nowościami, nowinkami i promocjami produktowymi! Zapisz się na naszą listę mailingową!

city
Napisz do nas

Kliknąłeś tu, bo interesuje cię jakiś temat. Wyślij pytanie, odpowiemy Ci tak szybko jak to tylko możliwe.

Not readable? Change text. captcha txt