Vending na każdym obszarze

cribspot-dwie_przod

Automaty vendingowe

Automaty dystrybucyjne podbijają europejskie fabryki. Urządzenia, które wynajmujemy i sprzedajemy pomagają w generowaniu oszczędności i kontrolowaniu zużycia na wielu obszarach produkcyjnych

Automaty na sprzedaż

Automaty BiPoint oraz Autocrib to urządzenia gwarantujące najwyższą stabilność i trwałość na rynku. Potężne możliwości oprogramowania sterującego automatami BiPoint i praktycznie nieograniczone możliwości w konfiguracji przegródek w automatach AutoCrib stawiają te urządzenia w pierwszym rzędzie rozwiązań vendingowych.

Automaty na wynajem

Uruchomienie testów vendingu jest świetnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie opłacalność uruchomienia automatu stoi pod znakiem zapytania. W sezonach wysokich dodatkowe jednostki vendingowe stają się lekarstwem na gwałtownie rosnące pobory środków BHP. Znamy te sytuacje z własnych doświadczeń - nasza usługa wynajmu jest odpowiedzią na takie potrzeby.

Oferta dla dystrybutorów BHP

Pomagamy małym firmom dystrybucyjnym w dostępie do technologii vendingowych. Dystrybutorzy, którzy zdecydowali się na współpracę i gotowi są współtworzyć z nami sieć sprzedaży produktów BHP uzyskują od nas bezpłatne wsparcie merytorczne oraz duże upusty cenowe podczas wdrażania naszych rozwiązań vendingowych!

Dowiedz się więcej i umów na spotkanie – napisz lub zadzwoń!

… lub bądź na bieżąco z nowościami, nowinkami i promocjami produktowymi! Zapisz się na naszą listę mailingową!

city
Napisz do nas

Kliknąłeś tu, bo interesuje cię jakiś temat. Wyślij pytanie, odpowiemy Ci tak szybko jak to tylko możliwe.

Not readable? Change text. captcha txt