ELMAR. Firma z przyszłością

pralka-primus

Pranie rękawic

jeszcze więcej oszczędności

Pranie rękawic to efektywna obniżka ich kosztu zużycia. Producenci najlepszych marek wyrażają zgodę na ich pranie. Profesjonalnie wyprane rękawice wyglądem, zapachem i jakością dorównują rękawicom nowym.

Szybkie oszczędności

Pranie rękawic to nowość na rynku. I ogromnie skuteczny sposób na szybkie generowanie oszczędności. Producenci rękawic to zrozumieli i coraz cześciej oficjalnie oznaczają produkty jako gotowe do prania. Oszczędności osiągane są przez oczywiste zmniejszenie zużycia produktów, które pociąga za sobą zminiejszenie odpadów przeznaczonych do utylizacji - a to są dodatkowe, nierzadko bardzo duże oszczędności.

Dbałość o środowisko

Pranie to dbałość o środowisko. Nowoczesne rękawice nierzadko są wykonane z materiałów, które w postaci śmieci mogą przetrwać dziesiątki lat. Ten sam materiał pozwala na ich wielokrotne pranie. Wykorzystaj to! Zmniejszając zużycie zmniejszasz zanieczyszczenie środowiska.
Dodatkowo: wszystkie działania prowadzone w pralni, są objęte certyfikatem ISO14001:2005 (tzw. ISO środowiskowe).

Proces „pod rękawice”

Opracowaliśmy procesy prania i czyszczenia rękawic, które sprawiają, że produkt, który oddajemy jest jak nowy!
Każdy rodzaj rękawic wymaga indywidualnego doboru środków i procesu prania, którego kształt jest uzależniony od rodzaju zabrudzenia. Proces jest zawsze testowany na kilku dostawach rękawic z jednego obszaru. Do prania używane są certyfikowane środki, które gwarantują bezpieczeństwo dla skóry - nie powodują podrażnień ani uczuleń.
Każda para rękawic jest kontrolowana trzykrotnie: pierwszy raz na terenie fabryki, drugi przed praniem, trzeci raz przed wydaniem do klienta.
Nie pierzemy jednocześnie rękawic z różnych fabryk, prowadzony jest ścisły rejestr ilości rękawic zebranych do prania i wydanych.

Pranie + vending

Pranie rękawic jest doskonałym uzupełnieniem usługi Cribspot®. Włączenie prania w proces dystrybucji rękawic z automatów vendingowych potrafi kilkukrotnie zmniejszyć kwoty wydawane na rękawice.
Z automatów wydawane są nowe i prane rękawice. Wszystkie po zużyciu zbierane są przez pracowników ELMAR i prane. Po tym wracją ponownie do automatu! Rękawice mogą przejść ten proces kilkukrotnie. Nowe rękawice mogą stanowić jedynie małą część pełnego napełnienia automatu.
W zależności od preferencji fabryki produkty wyprane mogą być mieszane z nowymi lub są oznaczane jako oddzielna pozycja.

Dowiedz się więcej i umów na spotkanie – napisz lub zadzwoń!

… lub bądź na bieżąco z nowościami, nowinkami i promocjami produktowymi! Zapisz się na naszą listę mailingową!

city