In Aktualności

Na 35. Biegu Sylwestrowym w Trzebnicy podgrzaliśmy atmosferę. Rzuciliśmy wyzwanie lokalnym biegaczom i biegaczkom – najlepsi otrzymali atrakcyjne nagrody! Na najbardziej morderczych podbiegach postawiliśmy muzyczne strefy i kibicowaliśmy.

3,2,1… i wystartowali. Ponad tysiąc biegaczy, w tym nasi – w biało-czerwonych koszulkach z logiem ELMAR®. Mocne podbiegi, głośni kibice (niezastąpieni!) i lokalna rywalizacja – to jest to. Biegliśmy, ale nie tylko. Zadbaliśmy o to, żeby się działo!

Sprawdziliśmy, kto w Gminie Trzebnica jest najmocniejszy. I co się okazało? Najszybciej metę przekroczyli Damian Jarecki (36:30) i Kasia Chryczyk (37:04). Niedoścignieni!

Drudzy pojawili się Karol Komorowski (37:27) i Ania Zajączkowska (40:15), a trzeci Ireneusz Jarecki (38:27) i Ania Czerw (41:16). Brawo!

Na ul. Konopnickiej i Mostowej postawiliśmy muzyczne strefy. W rytmie Hit the Road Jack wszyscy biegacze (w tym nasi!) pokonywali ciężkie podbiegi. Mamy nadzieję, że przywróciliśmy biegaczom choć trochę siły!

Lokalny i sportowy klimat – to lubimy! Z wielką przyjemnością wsparliśmy 35. Bieg Sylwestrowy w Trzebnicy. To co, widzimy się za rok? 😉

Galeria zdjęć