Dlaczego warto nam zaufać?

Od 30 lat nasza firma specjalizuje się w doborze i sprzedaży takich środków BHP, które najefektywniej poprawią bezpieczeństwo i komfort pracy w Państwa firmach. Do każdego zamówienia podchodzimy rzetelnie i indywidualnie – sugerujemy tylko te produkty, które będą najlepiej dopasowana do warunków pracy w Państwa przedsiębiorstwie. Co ważne: artykuły BHP zawsze dobieramy tak, by generowały dla Państwa zawsze możliwie najniższe koszty!

Przez wiele lat naszej działalności zbudowaliśmy zespół doradców, który z doświadczeniem, dużą wiedzą i doskonałą znajomości rynku BHP robi to najlepiej. Zaufało nam już ponad 5000 Klientów, a dostarczane przez nas artykuły są używane już w fabrykach w całej Europie.

W naszej ofercie znajdą Państwo artykuły najlepszych producentów w branży BHP. Współpracujemy z tymi, którzy gwarantują wysoką jakość i trwałość. Od wielu lat produkujemy linię rękawic pod własną marką.

Prowadzimy oddział na Słowacji, który jest początkiem ekspansji na kraje Europy środkowej i bazą do budowy naszej pozycji na Węgrzech i w Rumunii. Do tych krajów, ze szczególnym naciskiem kierujemy usługi naszej spółki Cribspot® International, która powstała po wydzieleniu Działu Vendingowego ze struktur ELMARu.

Cribspot® International to technologiczna firma, specjalizująca się w najnowocześniejszych metodach dystrybucji automatycznej. Vending, automatyzacja, wirtualna rzeczywistość – to kierunki, które będą wywierały wpływ na coraz więcej branż. W tym również na bezpieczeństwo i higienę pracy. Chcemy w tym brać udział!

Zapraszam do współpracy

Leszek Krzywicki

Prezes Zarządu ELMAR®

Siedziba
Marki

Najlepsze markinajlepsze marki w jednym miejscu

Mocna pozycja ELMAR® na rynku przekłada się na bezpośrednie korzyści dla Klientów: lepsze ceny, szybszy dostęp do nowości oraz gwarancja dostępności towaru – to tylko te najważniejsze!

ATG Mapa Professional Ansell Atlas Malfini MSA 3M Scott JS Singer SC Johnson Unigloves Artra Bennon Honeywell Stalsen JS Bolle Exena Planam Cederroth Greno
Produkty

Produkty szeroka gama produktów

W naszej ofercie zawsze znajdziesz tysiące produktów! Choć we współpracy najmocniej stawiamy na producentów oferujących najwyższą i stałą jakość, to w naszej ofercie znajdą się również produkty, których największą zaletą jest niska cena. Posiadany asortyment dostarczany jest przez blisko 2000 producentów z kraju i z zagranicy. Cały czas monitorujemy rynek, śledzimy i wprowadzamy do regularnej oferty najciekawsze nowości.

Na indywidualne zamówienia sprowadzamy również niedostępny w standardowej sprzedaży asortyment. Wszystkie produkty posiadają dokumentację wymaganą przez przepisy unijne dotyczące środków ochrony indywidualnej.

Wsparcie

WsparcieINDYWIDUALNE WSPARCIE

Klienci cenią nas przede wszystkim za indywidualne podejście i rozwiązania, które jednoczenie optymalizują wydatki i podnoszą standardy pracy. Jesteśmy w stanie to zagwarantować dzięki wyspecjalizowanej kadrze pracowników. To najlepsi eksperci, praktycy z wieloletnim doświadczeniem w tematyce bezpieczeństwa i higieny pracy. Są kompetentnymi doradcami, którzy na każdym stanowisku pracy potrafią trafnie zdiagnozować potrzeby w zakresie bezpieczeństwa, a następnie dobrać produkty gwarantujące optymalną ochronę pracownika i jego komfort.

Dostawy

Dostawy na czasDOSTAWY ZAWSZE NA CZAS

Wiemy, że w dostawach środków ochrony indywidualnej liczy się czas. Dlatego Twoje zamówienie jesteśmy w stanie zrealizować nawet tego samego dnia! Nowoczesna flota samochodowa, lokalizacja Magazynu Głównego tuż przy drodze szybkiego ruchu, dodatkowy magazyn w Łodzi oraz punkty przeładunkowe w Poznaniu oraz Krakowie zapewniają sprawne dostawy do każdego miejsca w Polsce.

Współpracujemy z najlepszymi firmami spedycyjnymi – wybraliśmy te, które wspierają nasze dostawy największą solidnością. Zamówienia można składać telefonicznie, e-mailem a także poprzez indywidualnie dopasowane katalogi on-line. Składane zamówienia natychmiast trafiają do Działu Realizacji Zamówień, którego jedynym zadaniem jest dbałość o możliwie najszybszą i bezbłędną dostawę zamawianych produktów.

30

Lat na rynku

5000

Obsługiwanych Klientów

400

Wdrożonych automatów

4000

m2 powierzchni magazynowej

ELMAR

integrujemy najlepsze usługi
w jednym miejscu

Usługi

Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczeniedoświadczenie w branży

Przez wiele lat naszej działalności zbudowaliśmy zespół doradców, którzy dzięki bogatemu doświadczeniu, eksperckiej wiedzy z zakresu BHP i doskonałej znajomości rynku producentów robi to najlepiej!

Terminykrótkie terminy realizacji

Twoje zamówienie możemy zrealizować nawet tego samego dnia! W naszym magazynie na bieżąco uzupełniamy wszystkie artykuły, tak by w każdej chwili mogły trafić do Twojej firmy.

Kompleksowośćkompleksowość

Posiadamy asortyment dostarczany przez ponad 2000 producentów z kraju i z zagranicy. Współpracujemy wyłącznie z dostawcami, którzy gwarantują wysoką jakość i trwałość.

DoradztwoDoradztwo

Klienci cenią nas przede wszystkim za indywidualne podejście i poszukiwanie optymalnych rozwiązań, zwłaszcza w zakresie obniżania dotychczasowych kosztów nawet o 20%.

AsortymentSzeroki asortyment

W naszej ofercie zawsze znajdziesz produkty wiodących producentów odzieży i środków ochrony z kraju i z zagranicy. Gwarantujemy wysoką i stałą jakość, duży wybór oraz atrakcyjne ceny.

Jakośćgwarancja jakości

Wszystkie produkty posiadają dokumentację wymaganą przez przepisy unijne dotyczące środków ochrony indywidualnej (deklaracje zgodności, znak CE II i III kategorii).

MaxiFlex
Obuwie robocze
Odzież ochronna
Ubrania ochronne