Dlaczego warto nam zaufać?

Od 30 lat nasza firma specjalizuje się w doborze i sprzedaży takich środków BHP, które najefektywniej poprawią bezpieczeństwo i komfort pracy w Państwa firmach. Do każdego zamówienia podchodzimy rzetelnie i indywidualnie – sugerujemy tylko te produkty, które będą najlepiej dopasowana do warunków pracy w Państwa przedsiębiorstwie. Co ważne: artykuły BHP zawsze dobieramy tak, by generowały dla Państwa zawsze możliwie najniższe koszty!

Przez wiele lat naszej działalności zbudowaliśmy zespół doradców, który z doświadczeniem, dużą wiedzą i doskonałą znajomości rynku BHP robi to najlepiej. Zaufało nam już ponad 5000 Klientów, a dostarczane przez nas artykuły są używane już w fabrykach w całej Europie.

W naszej ofercie znajdą Państwo artykuły najlepszych producentów w branży BHP. Współpracujemy z tymi, którzy gwarantują wysoką jakość i trwałość. Od wielu lat produkujemy linię rękawic pod własną marką.

Prowadzimy oddział na Słowacji, który jest początkiem ekspansji na kraje Europy środkowej i bazą do budowy naszej pozycji na Węgrzech i w Rumunii. Do tych krajów, ze szczególnym naciskiem kierujemy usługi naszej spółki Cribspot® International, która powstała po wydzieleniu Działu Vendingowego ze struktur ELMAR®u.

Cribspot® International to technologiczna firma, specjalizująca się w najnowocześniejszych metodach dystrybucji automatycznej. Vending, automatyzacja, wirtualna rzeczywistość – to kierunki, które będą wywierały wpływ na coraz więcej branż. W tym również na bezpieczeństwo i higienę pracy. Chcemy w tym brać udział!

Zapraszam do współpracy

Leszek Krzywicki

Prezes Zarządu ELMAR®

Siedziba naszej firmy BHP - Elmar
Wysokiej jakości rękawice ochronne MaxiFlex

Najlepsze marki w sklepie BHP - Elmarnajlepsze marki w jednym miejscu

Mocna pozycja ELMAR® na rynku przekłada się na bezpośrednie korzyści dla Klientów: lepsze ceny, szybszy dostęp do nowości oraz gwarancja dostępności towaru – to tylko te najważniejsze!

ATG - specjaliści od rękawic ochronnych Mapa Professional - profesjonalne rękawice ochronne Specjaliści w dziedzinie odzieży roboczej - Ansell Atlas - profesjonalne artykuły BHP Malfini - najlepsze marki w jednym miejscu MSA - poznaj profesjonalne prodykty w naszym sklepie BHP 3M - środki ochrony indywidualnej Scott - profesjonalne środki ochrony indywidualne w naszym sklepie BHP JSP - producent artykułów BHP S1nger - oferta od producenta środków ochrony indywidualnej SC Johnson - lider na rynku środków ochrony indywidualnej Unigloves - wysokiej jakości rękawice ochronne Bennon - wysokiej jakości towary w naszym sklepie BHP Honeywell - profesjonalne produkty z zakresu ochrony Stalsen - wysokiej jakości artykuły BHP JS - produkty od fachowców w naszym sklepie BHP Bolle - bezpieczeństwo ponad wszystko Exena - wysoka jakość artykułóœ BHP Planam - oferowane artykuły BHP Cederroth - marka BHP w naszym sklepie Martor - specjalistyczne produkty z zakresu BHP Greno - produkty od firmy BHP w naszym sklepie
Szeroka gama artykułów BHP w sklepie Elmar

Szeroka gama produktów w naszym sklepie szeroka gama produktów

W naszej ofercie zawsze znajdziesz tysiące produktów! Choć we współpracy najmocniej stawiamy na producentów oferujących najwyższą i stałą jakość, to w naszej ofercie znajdą się również produkty, których największą zaletą jest niska cena. Posiadany asortyment dostarczany jest przez blisko 2000 producentów z kraju i z zagranicy. Cały czas monitorujemy rynek, śledzimy i wprowadzamy do regularnej oferty najciekawsze nowości.

Na indywidualne zamówienia sprowadzamy również niedostępny w standardowej sprzedaży asortyment. Wszystkie produkty posiadają dokumentację wymaganą przez przepisy unijne dotyczące środków ochrony indywidualnej.

Indywidualne wsparcie od firmy BHP Elmar

Wsparcie indywidualne dla firmINDYWIDUALNE WSPARCIE

Klienci cenią nas przede wszystkim za indywidualne podejście i rozwiązania, które jednoczenie optymalizują wydatki i podnoszą standardy pracy. Jesteśmy w stanie to zagwarantować dzięki wyspecjalizowanej kadrze pracowników. To najlepsi eksperci, praktycy z wieloletnim doświadczeniem w tematyce bezpieczeństwa i higieny pracy. Są kompetentnymi doradcami, którzy na każdym stanowisku pracy potrafią trafnie zdiagnozować potrzeby w zakresie bezpieczeństwa, a następnie dobrać produkty gwarantujące optymalną ochronę pracownika i jego komfort.

Szybkie i sprawne dostawy od producenta odzieży BHP

Dostawy od sklepu BHP zawsze na czasDOSTAWY ZAWSZE NA CZAS

Wiemy, że w dostawach środków ochrony indywidualnej liczy się czas. Dlatego Twoje zamówienie jesteśmy w stanie zrealizować nawet tego samego dnia! Nowoczesna flota samochodowa, lokalizacja Magazynu Głównego tuż przy drodze szybkiego ruchu, dodatkowy magazyn w Łodzi oraz punkty przeładunkowe w Poznaniu oraz Krakowie zapewniają sprawne dostawy do każdego miejsca w Polsce.

Współpracujemy z najlepszymi firmami spedycyjnymi – wybraliśmy te, które wspierają nasze dostawy największą solidnością. Zamówienia można składać telefonicznie, e-mailem a także poprzez indywidualnie dopasowane katalogi on-line. Składane zamówienia natychmiast trafiają do Działu Realizacji Zamówień, którego jedynym zadaniem jest dbałość o możliwie najszybszą i bezbłędną dostawę zamawianych produktów.

Posiadamy certyfikaty ISO

Z pojęciem certyfikatów ISO spotykamy się bardzo często. Certyfikaty ISO są przyznawane przedsiębiorstwom za produkt bądź usługę, które są wytwarzane lub realizowane zgodnie z odpowiednimi standardami.

PN-EN-ISO 9001:2015 - Wysokie normy jakościowe

Jednym z trzech certyfikatów, które uzyskała firma ELMAR®, jest certyfikat za jakość świadczonych usług. Otrzymanie go jednoznacznie określa, że wszystkie usługi świadczone na rzecz Klienta są wykonywane zgodnie z procedurami, które spełniają wymagania dotyczące jakości. Uzyskanie certyfikatu w tym zakresie oznacza, że firma jest zorientowana na Klienta oraz tworzy ofertę w oparciu o Jego potrzeby i wymagania, nieustannie się przy tym rozwijając. Certyfikat ISO potwierdza, że ELMAR® jest zarządzany w sposób systemowy, a wypracowywana jakość jest ściśle powiązana z procesami zachodzącymi wewnątrz firmy. Co ważne, wszystkie decyzje podejmowane w ELMAR® są przemyślane i poprzedzone licznymi próbami i testami, a współpraca z Klientami i Dostawcami skoncentrowana jest na wzajemnych korzyściach.

PN-EN ISO 14001:2015 - W trosce o środowisko naturalne

Wszystkie działania ELMAR® są prowadzone tak, aby nie szkodzić otaczającemu nas światu. Żadna z realizowanych procedur nie narusza tego, co jest tak cenne dla nas oraz naszego zdrowia i życia. ELMAR® działa w 100% w zgodzie z wymogami środowiskowymi – zostało to potwierdzone przyznanym certyfikatem! Firma, która otrzymuje certyfikat ISO 14001, musi potwierdzić, że podczas prowadzenia swojej działalności zmniejsza i optymalizuje koszty związane ze zużyciem energii oraz redukuje emisję gazów oraz produkcję odpadów i ścieków. Tak dzieje się w ELMAR®, gdzie dbałość o środowisko to nie tylko stosowanie się do obowiązujących przepisów prawnych, ale również promowanie i wspieranie świadomości ekologicznej wśród Pracowników, Dostawców i Klientów.

PN-ISO 45001:2018 - Bezpieczeństwo i higiena pracy

Certyfikat ISO 45001 potwierdza wdrożenie i stosowanie przez ELMAR® normy ISO 45001, jaką jest System Zarządzania BHP. System ten składa się z licznych zasad, instrukcji, procedur, metod postępowania, kadry, infrastruktury, a także środków ochrony indywidualnej oraz zbiorowej, których celem jest minimalizacja ilości niebezpiecznych wypadków i incydentów.

Standard ISO 45001 opiera się na współpracy strukturalnej obecnych norm ISO 14001:2015 i ISO 9001:2015. System ISO 45001 zapewnia standard zapobiegania wypadkom, obrażeniom oraz chorobom zawodowym, w celu poprawy i zapewnienia bezpiecznego miejsca pracy Pracownikom.

Zobacz certyfikat

Certyfikat ZSZ 9001, 14001, 45001 PL

Zobacz certyfikat

Certificate ZSZ 9001, 14001, 45001 ENG

30

Lat na rynku

5000

Obsługiwanych Klientów

400

Wdrożonych automatów

4000

m2 powierzchni magazynowej

ELMAR BHP - specjaliści od artykułów BHP

integrujemy najlepsze usługi
w jednym miejscu

Oferowane usługi przez sklep BHP ELMAR

Dlaczego warto nam zaufać?

doświadczenie w branży

Przez wiele lat naszej działalności zbudowaliśmy zespół doradców, którzy dzięki bogatemu doświadczeniu, eksperckiej wiedzy z zakresu BHP i doskonałej znajomości rynku producentów robi to najlepiej!

Krótkie terminy realizacji zamówień artykułów BHPkrótkie terminy realizacji

Twoje zamówienie możemy zrealizować nawet tego samego dnia! W naszym magazynie na bieżąco uzupełniamy wszystkie artykuły, tak by w każdej chwili mogły trafić do Twojej firmy.

Artykuły BHP od ponad 2000 producentówkompleksowość

Posiadamy asortyment dostarczany przez ponad 2000 producentów z kraju i z zagranicy. Współpracujemy wyłącznie z dostawcami, którzy gwarantują wysoką jakość i trwałość.

Indywidalne podejście naszego sklepu BHP do klientaDoradztwo

Klienci cenią nas przede wszystkim za indywidualne podejście i poszukiwanie optymalnych rozwiązań, zwłaszcza w zakresie obniżania dotychczasowych kosztów nawet o 20%.

Artykuły BHP z gwarancją wyoskiej i stałej jakościSzeroki asortyment

W naszej ofercie zawsze znajdziesz produkty wiodących producentów odzieży i środków ochrony z kraju i z zagranicy. Gwarantujemy wysoką i stałą jakość, duży wybór oraz atrakcyjne ceny.

Gwarancja jakości środków ochrony indywidualnejgwarancja jakości

Wszystkie produkty posiadają dokumentację wymaganą przez przepisy unijne dotyczące środków ochrony indywidualnej (deklaracje zgodności, znak CE II i III kategorii).

Rękawice ochronne MaxiFlex od firmy BHP - ATG
Buty robocze od największych specjalistów w zakresie odzieży ochronnej BHP
Odzież ochronna od najlepszych marek w sklepie Elmar BHP
Ubrania ochronne - oferty od specjalistów w branży BHP