Ubrania i odzież ochronna BHP

Szukasz odzieży roboczej, która zagwarantuje bezpieczeństwo twoim pracownikom w każdych warunkach pracy?

Oferujemy Ci wytrzymałą i odporną odzież ochronną, która zaliczana jest do środków ochrony indywidualnej. Jej jakość jest zgodna z normami ujętymi w Rozporządzeniu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 roku.

Wszystkie nasze produkty zostały wykonane z wytrzymałych, wysokiej jakości materiałów, przy uwzględnieniu nowoczesnych krojów, które zapewniają swobodę ruchów podczas wykonywania poszczególnych prac. 

W ofercie Elmar® występuje odzież dopasowana do rodzaju pracy, a także z podziałem na odzież letnia, zimową, m.in. kombinezony ochronne, komplety ubrań roboczych, bluzy polarowe, koszulki i kurtki, kamizelki ostrzegawcze oraz kurtki ostrzegawcze oraz wiele innych. Oferowane przez nas środki ochrony indywidualnej cechuje najwyższa jakość - dzięki zastosowaniu trwałych materiałów odzież robocza gwarantuje użyteczność na długi czas, a produkcja oparta na innowacyjnych technologiach przekłada się na wysoki komfort pracy. Koniecznie zapoznaj się z naszym asortymentem!

Dlaczego warto wybrać odzież roboczą Elmar®?

Trwałość

Decydując się na zakup naszych środków ochrony indywidualnej, masz pewność niezwykłej wytrzymałości. Oferowana przez nas odzież robocza to wytrzymałe materiały, dzięki czemu niezależnie od rodzaju wykonywanej pracy, skutecznie chroni i służy przez długi czas.

Komfort

Odpowiednie materiały zastosowane w odzieży roboczej przekładają się na wygodę pracowników, co jest niezwykle istotne. Środki ochrony indywidualnej powinny przede wszystkim umożliwiać wygodne wykonywanie pracy.

Szeroka oferta

Niezależnie od tego, w jakim środowisku wykonujesz swoje obowiązki, z pewnością znajdziesz u nas coś dla siebie. Szeroki wybór odzieży roboczej to możliwość idealnego dopasowania, bez względu na potrzeby czy preferencje.

Profesjonalny dobór

Profesjonalny dobór środków ochrony indywidualnej przekłada się na komfort i bezpieczeństwo. W Elmar® jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie, chętnie dzieląc się zdobywaną przez lata wiedzą. Nie wiesz jaki model odzieży roboczej będzie dla Ciebie idealny? Z chęcią pomożemy!

Odkryj nasze bestsellery - odzież robocza

Planam Highline - specjalistyczne ubrania robocze
Rozmiar XS - 5XL

KOLEKCJA PLANAM HIGHLINE

Polar Męski Malfini - ubrania robocze od specjalistów
Rozmiar S - 4XL

Polar Męski Malfini JACKET 501 CZARNY

Kombinezon Lakeland - ubrania robocze
Rozmiar M - 3XL

kombinezon Lakeland - LAK/EMN428

Ogrodniczki ARDON - wysokiej jakości odzież robocza
Rozmiar 46-62

Spodnie ogrodniczki ARDON®R8ED

Spodnie Ardon - odzież robocza
Rozmiar 46-64

Spodnie do pasa ARDON®R8ED

Bluza ARDON - odzież robocza z gwarancją jakości
Rozmiar 46-64

Bluza ARDON®R8ED+

Bluza polarowa męska - ubrania robocze
Rozmiar XS-5XL

Bluza polarowa męska ARDON®MICHAEL

Płaszcz męski ARDON - odzież robocza od specjalistów
Rozmiar 44-64

Płaszcz męski z długim rękawem ARDON®ERIK