Rękawice ochronne ATG®

Firma ATG®, skoncentrowana na innowacyjności i jakości, projektuje, rozwija i wytwarza rękawice poprawiające sprawność najwyższej klasy narzędzia - rąk ludzkich. Wierzymy w możliwość uproszczenia naszych rozwiązań i oferujemy tylko 4 marki przyjazne dla skóry, niezwykle wygodne i charakteryzujące się wysoką wytrzymałością.

Wszystkie rękawice ATG® zostały przebadane dermatologicznie i uzyskały akredytację stowarzyszenia Skin Health Alliance. Po wyprodukowaniu przed zapakowaniem są prane, aby po wyjęciu z opakowania były świeże. Są również wolne od jakichkolwiek szkodliwych substancji chemicznych, o czym zapewnia posiadany przez wszystkie produkty certyfikat 'Standard 100 by Oeko-Tex®'. Wszystkie składniki wykorzystane do produkcji rękawic ATG® są zgodne z rozporządzeniem REACH, a żaden z produktów nie zawiera SVHC.

W branży opartej na outsourcingu, ATG® jest tradycyjnym producentem wykorzystującym najnowsze technologie do tworzenia wiodących w swojej klasie rękawic. Robimy wszystko sami i gwarantujemy, że żaden element nie jest zlecany na zewnątrz.

ATG

atg® - Intelligent gloves solutions

Czyste wytwarzanie rękawic ochronnych ATG

czyste wytwarzanie

Zgodność z REACH, ISO45001

Akredytacja dermatologiczna na jakość ręakwic ochronnych ATG

akredytacja dermatologiczna

Skin Health Alliance

Pralność rękawic ochronnych od ATG

Pralność rękawic

Rękawice ATG® można prać

Czyste tekstylia dziędzi Standardowi 100

Czyste tekstylia

Standard 100 by OEKO-TEX®

Kompatybilność rękawic ochronnych z ekranami dotykowymi

Touch screen

Kompatybilność z ekranami dotykowymi

Technologia AD-APT zapobiejąca poceniu się rąk

Technologia AD-APT®

Zapobiega poceniu się rąk w rękawicy

odkryj Pierwsze na świecie rękawice hybrydowe MaxiDex®

MaxiDex® to pierwsze na świecie rękawice hybrydowe łączące najlepsze właściwości rękawic do prac precyzyjnych i rękawic jednorazowego użytku w obrębie przełomowego rozwiązania wykorzystującego naszą opatentowaną technologię ViroSan™. ViroSan™ zapobiega rozprzestrzenianiu się wirusów osiadających na powierzchni rękawic.

Zastosowane technologie:

Virosan - polepszenie warunków higienicznych użytkowania rękawic Polepsza warunki higieniczne użytkowania rękawic podczas pracy

Zadaniem ViroSan™ jest zapobieganie rozprzestrzenianiu się wirusów osiadających na powierzchni rękawic, a przeprowadzone testy potwierdziły skuteczność tego preparatu w odniesieniu do szczepu ludzkiego koranawirusa NL63. Preparat ten został zintegrowany z powłoką rękawicy za pomocą naszej opatentowanej platformy technologicznej. ViroSan™ zapewnia polepszenie warunków higienicznych użytkowania rękawic podczas pracy.

Chłodne, suche i sprawne dłonie dzięki tehnologii AD-APT Cel – chłodne, suche i sprawne dłonie

Ruchy dłoni i wzrost temperatury wewnątrz rękawic uaktywniają technologię AD-APT®, która powoduje uwalnianie naturalnego środka chłodzącego, dzięki któremu dłonie pozostają suche i chłodne. Działa przez cały okres użytkowania rękawic i nie spiera się.

Redukcja zmęczenia rąk dzięki rękawicom ochronnym EGROTech Redukcja zmęczenia rąk

Celem platformy ERGOtech® jest stworzenie rękawic, które będą stanowiły „drugą skórę”. ERGOtech® koncentruje się na maksymalizacji korzyści, jakie daje odpowiednia forma, dopasowanie oraz wyczucie rękawic, co owocuje wyjątkowo pozytywną percepcją użytkownika.

Ochrona przed olejami i cieczami dzięki technologii LIQUITech Ochrona przed olejami, cieczami i substancjami chemicznymi

Nasza platform technologiczna LIQUItech® umożliwia wytworzenie bariery nieprzenikliwej dla cieczy, co w przypadku MaxiDex® zapewnia spełnienie wymagań normy EN ISO 374-5 w odniesieniu do WIRUSÓW.

Rękawice ochronne od ATG - zastosowane technologie

Zwiększ sprzedaż atg® - dajemy Ci odpowiednie narzędzia

Przygotowaliśmy dla Ciebie narzędzia, które błyskawicznie podniosą słupki sprzedaży w Twoim sklepie! Dobra prezentacja produktu to podstawa skutecznej sprzedaży.

Skomponuj unikalny zestaw rękawic!

Zdecyduj się na zakup specjalnie dobranego i zapakowanego zestawu 180 par rękawic ATG®. Do ich sprzedaży otrzymasz od nas atrakcyjny stojak promocyjny oraz pakiet materiałów reklamowych.

Wysokiej jakości rękawice ochronne w sklepie BHP Elmar Szeroki wybór rękawic BHP w sklepie BHP Elmar
Wysokiej jakości rękawice ochronne w sklepie BHP Elmar

Co odróżnia Rękawice ATG® od innych?

Platformy technologiczne ATG® są stale rozwijane przez kluczowy zespół prowadzący badania rynku i analizy marketingowe pod kątem najnowszych osiągnięć technologicznych. W ten sposób powstaje fundament, na którym budujemy coraz to lepszy wizerunek naszej firmy w oczach Klientów poprzez nieustanne wprowadzanie innowacji.

Dlaczego? Dlatego, że rozumiemy, jak złożony jest proces wyboru i wdrożenia sprawnego i powszechnie przyjętego programu ochrony dłoni. Z jednej strony, personel wciąż prosi o wygodniejsze rękawice, a z drugiej ważna jest minimalizacja obrażeń, związanych z nimi kosztów i poprawa wydajności pracownika. Wykorzystując nasze platformy technologiczne, łączymy komfort i akceptację pracowników z wydajnością i bezpieczeństwem. Ostatnio dodaliśmy również platformę technologii „dobrego samopoczucia”, która zapewnia ochronę rąk podczas i po pracy. Nasze produkty oparte są na technologiach realizujących jedno z poniższych zadań:

Zapewnienie komfortu w rękawicach ochronnych ATG

komfort

Wysoka trwałość rękawic ochronnych ATG

Trwałość

Łatwość zachowania czystości rękawic BHP od ATG

Czystość

Technologie te są wykorzystywane oddzielnie lub łącznie w celu zagwarantowania, że nasze rękawice są bezpieczne dla skóry. Jest to możliwe dzięki naszej współpracy ze stowarzyszeniem Skin Health Alliance. Wszystkie nasze rękawice projektowane są tak, aby były trwałe i nadawały się do prania. Dzięki temu możemy spełnić nasze zobowiązanie wobec Klientów, jakim jest oferowanie towaru wartego swojej ceny.

Rękwaica ochronne BHP od ATG liderem rynku
Innowacyjne rozwiązanie w rękawicach ochronnych ATG

Innowacyjność

Badania na miarę potrzeb Klientów
Technologie wykorzystywane do wytwarzania naszych rękawic są stale rozwijane przez kluczowy zespół prowadzący badania rynku i analizy marketingowe pod kątem najnowszych osiągnięć technologicznych W ten sposób powstaje fundament, na którym budujemy coraz to lepszy wizerunek naszej firmy w oczach Klientów poprzez nieustanne wprowadzanie innowacji. 

Przełom: nasze dążenie do podważania konwencji
Przełomy naukowe dokonują się dzięki naszym jednostkom BiR zlokalizowanym w samym sercu naszych zakładów produkcyjnych. Oprócz wewnętrznego rozwoju produktów, zespół BiR ATG® współpracuje również z największymi uczelniami na całym świecie, specjalistycznymi branżami i ekspertami. W ten sposób wzrasta skuteczność współpracy, przyspieszona zostaje wymiana wiedzy, a cykl rozwoju produktu ulega skróceniu.

Wysokiej jakości rękawice ochronne od firmy BHP ATG

Jakość

Robimy to wszystko sami
Jakość to jedyna rzecz, w której przypadku w ATG® nigdy nie idziemy na kompromis. Aby upewnić się, że niczego nie przeoczyliśmy, stosujemy politykę zero outsourcingu. Sprawujemy 100% kontroli i w każdym przypadku ściśle monitorujemy każdy krok procesu wytwarzania. Pozyskujemy wszystkie surowce, nawijamy przędzę, wykonujemy materiał na podszewkę rękawic, ich warstwę wierzchnią i pierzemy rękawice przed pakowaniem. Nie szczędzimy wysiłków, aby zapewnić ogólną niezawodność i spójność naszych produktów.

Ochrona środowiska w trakcie wytwarzania produktów ATG

Planeta i ludzie

Ponieważ cenimy naszą planetę i zamieszkującą ją ludzkość, nasz program HandCare® obejmuje wszystkie programy stosowane w ramach wytwarzania produktów ATG®. 
Nasz program Our HandCare® daje naszym Klientom i użytkownikom rękawic profesjonalnych pewność, że cały asortyment naszych rękawic jest bezpieczny dla skóry, a pod kątem ochrony środowiska produkcja naszych rękawic jest solidna, rzetelna i ekologiczna.

ISO 14001: Zarządzanie środowiskowe
Posiadamy dedykowany zespół, który ciągle mierzy i monitoruje krótko i długoterminowy wpływ wszystkich naszych procesów produkcyjnych na środowisko. Przykładem takich działań są nasze oczyszczalnie wód, które są w stanie uzdatnić wody deszczowe do wykorzystania w naszych procesach prania po produkcji. Cały nasz proces wytwarzania i wszystkie zakłady posiadają certyfikaty ISO 14001. 

Rozporządzenie REACH: Ochrona zdrowia i środowiska
Cały nasz proces wytwarzania jest zgodny z wymaganiami europejskiego rozporządzenia REACH (rejestracja, ocena, autoryzacja i ograniczenia dotyczące substancji chemicznych). Nasze rękawice nie zawierają DMF, a ponadto gwarantujemy, że wszystkie nasze produkty, które oferujemy obecnie i będziemy wprowadzać w przyszłości, nie zawierają i nie będą zawierały substancji wysokiego ryzyka (SVHC)

W każdy sposób staramy się zapewnić, aby rękawice ATG® były delikatne zarówno dla skóry użytkownika, jak i dla naszej planety. Robimy wszystko, co możemy, od początku do końca, aby zagwarantować, że nasze rękawice zostały w 100% przebadane pod kątem alergicznym i posiadają akredytację dermatologiczną, w związku z czym można je uznać za „najbardziej przyjazne dla skóry rękawice na całej planecie”

Szacunek do dystrybutora przez Elmar BHP

Partnerstwo

Szanujemy osobę, która jako ostatnia ma styczność z produktem
Rozumiemy, że nasza bliskość i obecność jest konieczna w celu zapewnienia dostępności naszych rękawic w formie i w chwili, gdy są one potrzebne. Jako globalne przedsiębiorstwo zdajemy sobie sprawę z wartości tworzonej przez dystrybutorów po drodze na rynek i do użytkownika końcowego. 

To właśnie dystrybutor zapewnia codzienne wsparcie i obsługę użytkowników końcowych, dlatego szanujemy go jako osobę, która jako ostatnia ma styczność z produktem. Naszym zadaniem jest zapewnić niezbędne wsparcie, edukację i szkolenie, dzięki którym nasi partnerzy będą mogli pełnić funkcję ambasadorów naszej marki. Oczywiście na żądanie zapewniamy wsparcie naszym partnerom u użytkowników końcowych w kwestiach technicznych lub w przypadku specjalnych wymagań.

Platformy technologiczne ATG®

Oddychalność 360°

W platformie AIRtech® zastosowano opatentowaną powłokę z mikrospienianego nitrylu. Niewielkie pęcherzyki tworzą mikrotunele odprowadzające w naturalny sposób ciepło i umożliwiające skórze rąk oddychanie. AIRtech® zapewnia, jak to określamy, pełną oddychalność rąk 360°. Chłodzenie rąk oznacza komfort, bezpieczeństwo i większą wydajność pracy. Szukaj logo AIRtech®.

Redukcja zmęczenia rąk

Celem platformy ERGOtech® jest stworzenie rękawic, które będą stanowiły „drugą skórę”. ERGOtech® koncentruje się na maksymalizacji korzyści, jakie daje odpowiednia forma, dopasowanie oraz wyczucie rękawic, co owocuje wyjątkowo pozytywną percepcją użytkownika. Stworzenie, opracowanie i zastosowanie technologii ERGOtech® pozwoliło nadać naszym rękawicom naturalne kontury ręki, zapewniając wyjątkową elastyczność, sprawność manipulacyjną oraz wrażliwość dotykową.

Dłuższe użytkowanie i oszczędność pieniędzy

DURAtech® to platforma technologiczna zwiększająca trwałość rękawic. Dlaczego? Trwałe rękawice są po prostu opłacalne, ale nie chodzi tu tylko o wytrzymałość. Rękawice powinny też wyglądać świeżo i czysto, dlatego zaprojektowaliśmy je z myślą o praniu. W ten sposób można w pełni wykorzystać ich niezwykłą wytrzymałość.

Ochrona przed przecięciami

Platforma CUTtech® obejmuje przędzę oraz włókna o wysokiej wytrzymałości, nadając produktom różny stopień odporności na przecięcia. Myślą przewodnią tej platformy jest zapewnienie wysokiego poziomu komfortu i zadowolenia użytkownika. Włókna pozyskujemy wyłącznie od naszych długoterminowych, kluczowych partnerów. Na miejscu, w fabryce są one powlekane, plecione oraz wzmacniane. W rezultacie uzyskujemy innowacyjne, lekkie, a jednocześnie elastyczne przędze i włókna. Są one projektowane pod kątem jak największej wytrzymałości.

Zwiększenie wydajności

Zastosowane w platformie GRIPtech® wykończenie typu „micro-cup” stabilizuje chwyt, zapewniając bezpieczniejsze operowanie częściami. Ponadto, zmniejsza zmęczenie ręki wynikające z braku pewnego chwytu. Efekt ten osiągamy dzięki zastosowaniu opatentowanego procesu powlekania wyłącznie w niezbędnych miejscach, co pozwala zmaksymalizować sprawność manipulacyjną oraz elastyczność. Technologia ta została opracowana z myślą o zastosowaniach zarówno w przypadku suchych, jak i zatłuszczonych powierzchni.

Ochrona przed olejami, cieczami i substancjami chemicznymi

Bariera LIQUItech® została zaprojektowana w celu zapewnienia ochrony użytkownika przed tymi czynnikami. Unikalna, wiodąca w branży technologia powlekania opracowana przez firmę ATG® umożliwia nakładanie lekkich i elastycznych powłok o różnej grubości, którymi impregnuje się niezwykle cienkie, bezszwowe podszewki. Połączenie tych powłok z technologią bezszwową zapewnia produktom odporność na działanie cieczy, a także niską lub wysoką odporność na działanie substancji chemicznych przy zachowaniu wysokiego poziomu komfortu.

Więcej komfortu, więcej wydajności, lepsza ochrona

TRItech™ wykorzystuje 3 warstwy, każda z nich ma niepowtarzalny i ważny cel. Warstwy te są ze sobą połączone, czego rezultatem jest mocny, ale elastyczny i komfortowy kompozyt. Komfort, wydajność i ochrona są ze sobą połączone w nowy i innowacyjny sposób.

Katalogi do pobrania

Katalog rękawic ochronnych atg

pobierz katalog pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym specjalistą!

Bartosz Chojnacki

Bartosz chojnacki

Front operations manager