Dołącz do naszego zespołu

zawsze szukamy utalentowanych ludzi do zespołu!

Odkryj możliwości rozwoju. Zobacz dlaczego warto do nas dołączyć:

stabilne zatrudnienie

praca w stałych godzinach

work-life balance

ubezpieczenie grupowe

wdrożenie i wsparcie od przełożonych i zespołu

nielimitowany dostęp do kawy, herbaty i wody

Sprawdź nasze aktualne oferty pracy

Asystent/ka biura z obsługą recepcji

Key Account Manager 

Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy i aplikuj.

Jeśli uważasz, że pasujesz do naszego zespołu, ale aktualnie nie ma interesujących dla Ciebie ofert pracy, skontaktuj się z nami.

zostaw nam swoje cv i pochwal się dotychczasowymi osiągnięciami.

Jest duża szansa, że Twoje zgłoszenie będzie świetnym powodem do spotkania. Przed wysłaniem CV, upewnij się, że zawiera ono klauzulę poufności pozwalającą na użycie Twoich danych osobowych w trakcie rekrutacji organizowanych przez pracodawców.

Aktualnie obowiązująca treść klauzuli poufności wygląda tak:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
  • Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji organizowanych przez Elmar Sp.zo.o. lub Cribspot International Sp.zo.o. Zgodę tę mogę cofnąć w każdej chwili bez podania przyczyny, jednak nie wpłynie to na zgodność z prawem przetwarzania tych danych przed cofnięciem zgody. Dane te będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody nie dłużej niż przez 1 rok od dnia przekazania przeze mnie danych osobowych.