Dołącz do naszego zespołu

zawsze szukamy utalentowanych ludzi do zespołu!

Odkryj możliwości rozwoju. Zobacz dlaczego warto do nas dołączyć:

stabilne zatrudnienie

praca w stałych godzinach

work-life balance

ubezpieczenie grupowe

wdrożenie i wsparcie od przełożonych i zespołu

nielimitowany dostęp do kawy, herbaty i wody

Sprawdź nasze aktualne oferty pracy

Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy i aplikuj.

Jeśli uważasz, że pasujesz do naszego zespołu, ale aktualnie nie ma interesujących dla Ciebie ofert pracy, skontaktuj się z nami.

zostaw nam swoje cv i pochwal się dotychczasowymi osiągnięciami.

Jest duża szansa, że Twoje zgłoszenie będzie świetnym powodem do spotkania. Przed wysłaniem CV, upewnij się, że zawiera ono klauzulę poufności pozwalającą na użycie Twoich danych osobowych w trakcie rekrutacji organizowanych przez pracodawców.

Klauzula informacyjna do formularza rekrutacyjnego

Administratorem Państwa danych osobowych jest ELMAR sp. z o.o. z siedzibą w Trzebnicy. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych, może ona zostać przez Państwa wycofana w dowolnym momencie, poprzez kontakt z Administratorem. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Ponadto posiadają Państwo prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych Państwa dotyczących, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Pełna treść klauzuli informacyjnej Administratora tutaj.