Bądź partnerem swojego Klienta! 

Chcesz zyskać przewagę nad konkurencją w branży innowacyjnych rozwiązań BHP?

Jeżeli jesteś dystrybutorem lub właścicielem hurtowni BHP mamy dla Ciebie bardzo atrakcyjne warunki współpracy! Nasze wysokiej jakości produkty i usługi będą doskonałym uzupełnieniem Twojej oferty.

Nasza pozycja rynkowa przekłada się bezpośrednio na korzyści dla Klientów. Gwarantujemy im większą łatwość i opłacalność organizacji pracy, szybszy dostęp do nowości produktowych oraz niezbędną w obecnych czasach pewność związaną ze stałą dostępnością asortymentu BHP.

Zostań dystrybutorem firmy BHP Elmar

Dlaczego warto z nami współpracować

Szeroka gama produktów
Szeroka gama produktów w sklepie BHP Elmar

Szeroka gama produktów

W naszej ofercie zawsze znajdziesz produkty wiodących producentów odzieży i środków ochrony z kraju i z zagranicy.

Jako jedyna firma w Polsce zostaliśmy wybrani jako partner cenionego producenta rękawic ATG®. Jesteśmy również jednym z trzech największych odbiorców i dystrybutorów produktów marki MAPA® Professional w Europie. Gwarantujemy wysoką i stałą jakość, duży wybór oraz atrakcyjne ceny. 

Współpracujemy wyłącznie z dostawcami, którzy gwarantują wysoką jakość i trwałość. To sprawia, że nasi Klienci otrzymują produkty, które zapewniają maksymalne bezpieczeństwo oraz komfort pracy.

Indywidualne wsparcie dla dystrybutorów
Indywidualne wsparcie dla dystrybutorów

Indywidualne wsparcie

Klienci cenią nas przede wszystkim za indywidualne rozwiązania i obniżenie dotychczasowych kosztów. Schematy i korporacyjne podejście zostawiamy innym.

Wiemy, że każdy Klient wymaga indywidualnego podejścia oraz elastyczności. Dlatego współpracę rozpoczynamy od podstaw, by jak najlepiej poznać potrzeby naszych partnerów biznesowych i stworzyć optymalne warunki dla obu stron.

Zamówienia dostarczane na czas
Dostawy zawsze na czas

Dostawy zawsze na czas

Twoje zamówienie możemy zrealizować nawet tego samego dnia! W naszym magazynie na bieżąco uzupełniamy wszystkie artykuły, tak by w każdej chwili mogły trafić do Twojej firmy. Wiemy, że w dostawach środków ochrony indywidualnej liczy się czas.

Nasz główny magazyn W Trzebnicy (20 km od Wrocławia) zlokalizowany jest nasz główny magazyn, w którym na bieżąco uzupełniamy asortyment. Wszystko po to, aby w każdej chwili mógł trafić do Twojej firmy.

Ekologiczna flota firmy Elmar
Własna flota firmy BHP Elmar

Własna flota

Nasza flota składa się z 80 pojazdów! Dzięki sprawności naszych pojazdów możemy bezpiecznie dojechać w każde miejsce w kraju, o każdym czasie, by dostarczyć towar do firm i fabryk.

Warto dodać, że w naszej firmie istotna jest ekologia. Aktualnie testujemy pojazdy zasilane energią słoneczną, co pozwoli nam na zminimalizowanie emitowanych spalin. 

Profesjonalne doradztwo od Elmar
Doradztwo produktowe od specjalistów z firmy BHP Elmar

Doradztwo produktowe

Jedną z najważniejszych oferowanych przez nas usług jest profesjonalny dobór i stały nadzór nad asortymentem Środków Ochrony Indywidualnej. Zapewniamy to dzięki wyspecjalizowanej kadrze pracowników. To eksperci, praktycy z wieloletnim doświadczeniem w tematyce bezpieczeństwa i higieny pracy. Potrafią trafnie zdiagnozować potrzeby w zakresie bezpieczeństwa, a następnie dobrać produkty gwarantujące optymalną ochronę pracownika oraz jego komfort.

Zawsze znajdujemy rozwiązania, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort pracy

Rozwiązania, dzięki którym oszczędzasz

Współpracę z Klientem zawsze rozpoczynamy od audytu. Analizujemy stanowiska pracy, a następnie optymalnie dobieramy produkty zapewniające bezpieczeństwo.

Indywidualne rozwiązania to gwarancja bezpieczeństwa i oszczędność dla Twojej firmy.

Zawsze znajdujemy optymalne rozwiązania, czyli takie, które zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu pracy, a jednocześnie pozwalają zaoszczędzić nawet do 20% dotychczasowych wydatków!

Podczas bezpłatnego audytu odwiedzamy firmę, poznajemy warunki, jakie panują na stanowiskach pracy oraz zagrożenia, na które narażeni są pracownicy. Analizujemy także wydatki, które są ponoszone na środki ochrony indywidualnej.

Poznajemy używane do tej pory środki ochrony oraz proponujemy produkty, które są idealnie dostosowane do zdiagnozowanych potrzeb. A wszystko to w ramach budżetu, który pozwala firmom na znaczne obniżenie swych wydatków!

Jak powstają rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb?

  • Odwiedzamy Twoją firmę
  • Analizujemy stanowiska pracy i istniejące na nich zagrożenia
  • Sprawdzamy używane środki ochrony oraz ich ograniczenia
  • Wybieramy optymalne produkty, które podniosą bezpieczeństwo i komfort pracy
  • Przedstawiamy wycenę i pokazujemy ile zaoszczędzi Twoja firma
Oszczędne rozwiązania dzięki współpracy z Elmar

Poznaj naszych partnerów biznesowych

Branża automotive

Volkswagen
GKN Automotive
Toyota
Mando
Mercedes-Benz
Inter Cars

Branża AGD

Amica
Samsung
Whirlpool
Electrolux
BSH
LG

Pozostałe branże

Danfoss
sapa
Mondelez
Animex
Ronal
Sonoco

Chroń swoje dłonie z nowoczesnymi rękawicami ATG®

Nowoczesne rękawice ochronne pomagają w codziennych pracach w wielu branżach przemysłowych. Rękawice ATG® przeznaczone zostały do pracy w przemyśle, branży tekstylnej, w zakładach chemicznych oraz wszędzie tam, gdzie dłonie i ręce narażone są na uszkodzenia związane z trudnym środowiskiem pracy

Zastosowanie nowoczesnych technologii widoczne jest na każdym etapie produkcji rękawic ATG®. Wszystkie rękawice ochronne posiadają certyfikat Skin Health Alliance, który poświadcza bezpieczne ich użytkowanie nawet przez alergików. Dodatkowymi zaletami wszystkich produktów są wygoda i wytrzymałość. Większość produktów ATG® powstała bez użycia substancji SVHC i DMF. Szukasz najtrwalszych rękawic ochronnych? Wybierz firmę BHP ELMAR®.

Wysokiej jakości rękawiczki MaxiFlex

MaxiFlex®

Profesjonalne rękawice ochronne MaxiCut

MaxiCut®

Wodoodporne rękawice ochronne MaxiDry

MaxiDry®

MaxiChem - rękawice ochronne od ATG odporne na chemię

MaxiChem®