In Aktualności

„Dzień Ziemi” to hasło imprezy, do udziału w której zostaliśmy zaproszeni przez firmę FLEX® – jednego z naszych Klientów, producenta elementów elektronicznych kierowanych do wielu branż.

Impreza odbyła się w konwencji „dnia bezpieczeństwa” – imprezy dosyć popularnej w większych zakładach i fabrykach. Wyróżnikiem była proekologiczna myśl przewodnia oraz fakt, że takie imprezy organizowały wszystkie jednostki należące do grupy FLEX®. Każda z fabryk będzie oceniana pod kątem pomysłowości i organizacji. Na najlepsze czekają wyróżnienia!

Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy najnowsze i najciekawsze produkty BHP. Opowiadaliśmy zainteresowanym o technologiach, które dziś kierują całym rynkiem BHP. Przeprowadziliśmy quiz z wiedzy o przepisach BHP gdzie maszyną losująca był hełm ochronny! Zainteresowania dostarczały Dobraliśmy tak pytania aby zabawa odbyła się na wesoło – efektem były salwy śmiechu wzbudzające powszechne zainteresowanie 🙂

Zorganizowanie takiego przedsięwzięcia, w tak dużym zakładzie, to nie lada wyzwanie, ale też świetny sposób na krzewienie kultury bezpieczeństwa oraz jasny komunikat dla pracowników, że w przedsiębiorstwie przykłada się dużą uwagę do zagadnień związanych z BHP.

Z naszego punktu widzenia, była to dobra okazja, żeby jeszcze bardziej zacieśnić nasze relacje z Klientem. Szczególnie, żemoże być to również również inspiracją do zmiany zachowań w zakresie poprawnego stosowania ŚOI.