DLACZEGO ELMAR

Wartości, które nami kierują

Nasza pasja do środków BHP nie jest jedyną rzeczą, która kieruje naszą działalnością. W ELMAR® nasze wartości są dla nas partnerem, na którym możesz polegać.

Jakość usług jest najważniejsza
Działamy w branży bezpieczeństwa i higieny pracy od 1993 roku. Od ponad 20 lat sprzedajemy produkty, które pomagają dbać o bezpieczeństwo pracowników. Tym co dla nas jest najważniejsze i nas odróżnia od innych sprzedawców jest ukierunkowanie na najwyższą jakość świadczonych usług. Skupiamy się na tym jak pracujemy, a nie co dostarczamy.
Dobór i dostawy środków BHP są poważnym zadaniem. Dlatego pracujemy i stale się rozwijamy, aby zapewnić najlepszą jakość doboru produktów. Prawidłowy dobór środków ochronnych do zagrożenia jest gwarancja bezpieczeństwa i może być jednocześnie sposobem na obniżenie kosztów.
Prawidłowy wybór środków z tysięcy dostępnych produktów jest trudnym zadaniem. Bierzemy ten wysiłek na siebie, wychodzimy do Klienta z ofertą, w której produkty zostały dobrane z najwyższą starannością. Siadając do stołu zawsze mamy gotową odpowiedź na wskazane zagrożenia. Dla Klienta dobór środków staje się tak prostym, jak to tylko możliwe.

Nasze wartości
Naszym biznesem kierują rzetelność i uczciwość, zawsze postępujemy zgodnie z sumieniem.
Naszą firmą są nasi ludzie, to oni tworzą ELMAR®. Inwestujemy w ich rozwój.
Stale koncentrujemy się na doskonaleniu jakości naszych usług.
Podchodzimy z pasją do naszej branży i mamy chęć poznawania nowych rozwiązań.
Uważamy, że mamy wpływ na nasze środowisko podczas wszystkiego, co robimy.

Wartości w ELMAR®