In Aktualności

Zawsze z rozmachem!

11 października mieliśmy co świętować! I nie chodzi nam tu o kolejny weekend 😉 Mamy nową siedzibę i 4000m2 powierzchni magazynowej! Oprócz tego świętowaliśmy nasze 25. urodziny! I tak piątek rozpoczęliśmy od lampki szampana i symbolicznego przecięcia wstęgi przez zarząd – Janinę i Leszka Krzywickich z synem Łukaszem oraz zięciem Dariuszem Masztalerzem. Cieszymy się, że prawie 200 osób było tego dnia z nami!

Wspomnianą wstęgę przecięliśmy w prawdopodobnie największym w Polsce magazynie z artykułami BHP! Nowe powierzchnie pozwolą nam jeszcze lepiej utrzymywać zapasy pod rosnące potrzeby klientów. Dodatkowo pomogły wprowadzić zupełnie nowe, bardzo nowoczesne metody obsługi i pracy w magazynie.

Pomimo, że z założenia otwarcie chcieliśmy przeprowadzić w gronie rodzinnym, naszą uroczystość otwarcia uświetniły ważne osoby z naszego najbliższego regionu, w tym burmistrz Trzebnicy Marek Długozima. Jednym ze szczególnych gości był również wielokrotny mistrz Polski i świata w kolarstwie Lech Piasecki.

Nasi goście mieli okazję zobaczyć, jak pracujemy. Pokazaliśmy im nasze biura, magazyn i odpowiedzieliśmy na wszelkie pytania. „Drzwiom otwartym” towarzyszył grill przygotowany we współpracy z lokalną firmą. Popołudniu wydarzenie przeniosło się do Hotelu Trzebnica. Nasi goście mieli okazję uczestniczyć w świetnym szkoleniu motywacyjnym prowadzonym przez Tomka Szokala.

Wisienką na torcie był elegancki bankiet – wzbogacony profesjonalnym oświetleniem, tortem i oprawą muzyczną. Świętowanie zakończyliśmy huczną imprezą! Pełną tańców, zabaw, uśmiechów i podziękowań. Oprócz tego, dla naszych pracowników przygotowaliśmy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami do wygrania. Co to były za emocje podczas losowania zwycięzców!

Nasz rozwój i współpraca z klientami zaowocowała! Dziękujemy pracownikom – bez nich nie byłoby ELMARu®! Nie możemy się doczekać, jakie wyzwania czekają nas w następnych latach. A poniżej krótka fotorelacja:

Galeria zdjęć