In Aktualności

Dla Elmaru® nie ma rzeczy niemożliwych!!!

W miniony weekend rządziły rowery😊 Byliśmy obecni na 3 wyścigach rowerowych w różnych zakątkach naszego kraju!!!

BIKE MARATON MISTRZOSTWA POLSKI XCM 2022

Bike Maraton to cykl największych imprez rowerowych MTB w Polsce. W ubiegły weekend kolarze ścigali się w Bardzie. Nasze uczestnictwo tych wydarzeniu miało podwójne znaczenie. Połączyliśmy naszą specjalizację z zamiłowaniem do sportu.

Zawodnicy z Elmar® Team wzięli czynny udział. Startowali na trzech dystansach: Mega, Classic oraz Fun i ukończyli je z bardzo dobrymi indywidualnymi czasami!

Z racji tego, że profesjonalnie wyposażamy fabryki i zakłady pracy w środki BHP, z ogromną chęcią wykorzystaliśmy to do wsparcia cyklu wyścigów Bike Maraton. Wyposażamy obsługę techniczną w profesjonalne rękawice montażowe, a także kompleksową odzież ochronną i funkcjonalne akcesoria o podwyższonym poziomie ryzyka urazu. Naszym celem jest zadbanie o pełne bezpieczeństwo i komfort załogi technicznej, która nieustannie montuje, rozkłada i przemieszcza zaplecze zawodów. To od niej zależy przecież w dużej mierze prawidłowy przebieg wyścigu.

 

 

ORLEN LANG TEAM RACE W AUGUSTOWIE

To był mocny wyścig w pięknych okolicznościach przyrody: jezior oraz rozległej Puszy Augustowskiej.

Przyspieszony oddech, adrenalina w żyłach i skupienie. Członkowie ekipy Elmar® Team w sobotę wystartowali z Białegostoku do Augustowa, a wraz z nimi ćwierć tysiąca osób. Trasa Maxi liczyła 85,5km.

Nasi zawodnicy pokazali moc!!!

Jesteśmy dumni z ich wyników:

Jarosław Chojnacki 1 miejsce w kategorii M5!

Leszek Krzywicki 2 miejsce w kategorii M6!

Marian Wiewiór 19 miejsce w kategorii M4!

Wielkie gratulacje !!!

GOLENIÓW TOUR

11 września odbył się finał Pomorze Zachodnie Tour, czyli Goleniów Tour 2022. To zawody rozgrywane w formule półotwartej trasy dla amatorów ścigania szosowego.

Tam również nie mogło nas zabraknąć. Tym razem, w wyścigu, wzięliśmy udział jako Sponsor. Na trasach były widoczne nasze flagi i banery. Dla wszystkich zawodników, którzy ukończyli wyścig, przygotowaliśmy do wylosowania 3 vouchery z atrakcyjnymi nagrodami.