In Aktualności

Obok Tour de Pologne, Wyścig Narodów jest kolejną międzynarodową imprezą kolarską, w którą się zaangażowaliśmy. Zadbaliśmy o bezpieczeństwo obsługi technicznej.

W ostatni weekend mieliśmy przyjemność obserwować rywalizację podczas ORLEN Wyścig Narodów. To kolejny rok, gdy jako partner tego prestiżowego wyścigu, zadbaliśmy o wygodną pracę obsługi technicznej. Zaopatrzyliśmy ich w dobrej jakości rękawice i koszulki. Cieszymy się, że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę do bezproblemowego przebiegu wyścigu.

Wyścig Narodów 2021 otworzył cykl tegorocznego UCI Nations Grand Prix. Polski wyścig cieszył się ogromnym zainteresowaniem międzynarodowym – na starcie pojawili się reprezentanci aż z 22 krajów. Bez dwóch zdań ORLEN  Wyścig Narodów należał do Holendrów – uplasowali się na 1. miejscu w klasyfikacji drużynowej i indywidulanej (wygrał ją Marijn van den Berg). Gratulujemy!

Jak mówi dyrektor ORLEN Wyścigu Narodów Czesław Lang: To było świetne ściganie, bardzo ekscytujące. Bardzo się cieszę, że możemy obserwować na polskiej ziemi tych młodych kolarzy, którzy za kilka lat będą siłą napędową zawodowego peletonu.

A już wkrótce widzimy się na Tour de Pologne. My już się szykujemy!