Zapraszamy na targi BHP w Katowicach – to już 8–9 marca

15.02.2023
Blog

Targi Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej w Katowicach to największe wydarzenie branży BHP w południowej Polsce. My również tam będziemy, a razem z nami – producenci świetnych artykułów BHP i maszyn vendingowych. W dniach 8-9 marca odwiedź nr 19!

Czym są targi BHP w Katowicach?

To wydarzenie jest jednym z najważniejszych eventów w polskiej branży BHP. Każdego roku uczestniczy w nich wiele firm, które łączy jedno – zależy im na bezpieczeństwie pracowników we wszelkich zakładach. Spotkasz tam:

 • profesjonalistów z branży BHP;

 • dystrybutorów sprzętu;

 • przedstawicieli służb i instytucji BHP;

 • firmy zajmujące się szkoleniami.

Uczestnicząc w tym wydarzeniu, poznasz branżowe nowinki, najnowsze technologie i produkty oraz rozeznasz się w sytuacji na rynku. Spotkasz tam też wielu potencjalnych klientów i partnerów – to świetna okazja, by nawiązać z nimi kontakt i przedstawić im swoją ofertę.

Co zyskasz na katowickich targach BHP?

Dlaczego warto wybrać się na Targi Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej w Katowicach? Oto korzyści, jakie możesz odnieść, odwiedzając targi BHP w Katowicach.

 • Zapoznasz się z nowinkami technologicznymi – katowickie targi odwiedza wiele firm i osób zainteresowanych bezpieczeństwem i higieną pracy. Dzięki nim poznasz najnowsze osiągnięcia w branży BHP: od odzieży ochronnej po nowoczesny sprzęt.

 • Zdobędziesz wiedzę na temat BHP – wydarzenia tego typu to dobry moment, by pozyskać nowe informacje prosto od specjalistów.

 • Weźmiesz udział w warsztatach – na targi zjeżdżają się liczni eksperci z branży BHP. Prowadzą oni szkolenia, na których zdobędziesz nowe praktyczne umiejętności. Uzyskasz też odpowiedzi na swoje pytania i wątpliwości związane z bezpieczeństwem i higieną pracy.

 • Zapoznasz się z szeroką ofertą – porównasz produkty i usługi wielu dostawców, po czym wybierzesz te, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom.

Wybierasz się na Targi BHP w Katowicach? My też tam będziemy, a razem z nami:

 • Cribspot® International – dostawca zautomatyzowanych usług vendingowych dla firm;

 • ATG® i Mapa® Professional – producenci najlepszych i najciekawszych rękawic ochronnych.

Cribspot® International – wydajne rozwiązania vendingowe

Cribspot® International to profesjonalna firma vendingowa, która od - wielu lat zajmuje się dostarczaniem zautomatyzowanych rozwiązań do firm i zakładów pracy. Ma duże doświadczenie w zarządzaniu vendingowymi systemami magazynowymi. Dzięki temu dobierze dla Ciebie rozwiązanie, na którym Twoja firma skorzysta najbardziej. Co zyskasz, powierzając wdrożenie maszyn vendingowych właśnie Cribspot®?

 1. Bezawaryjność – na podstawie własnych doświadczeń firma wybierze tylko najsolidniejsze automaty.

 2. Wsparcie i szybki serwis – w razie problemów przedstawiciele Cribspot® są pod telefonem 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zareagują oni na Twoje zgłoszenie w ciągu kilku godzin. Zespół specjalistów wprowadzi zmiany w oprogramowaniu zgodnie z Twoim życzeniem.

 3. Elastyczność – Cribspot® dopasuje konfigurację przegród do potrzeb Twojego zakładu.

 4. Wydajność – automaty działają na wydajnych komputerach, a korzystanie z nich jest wygodne i komfortowe.

 5. Integracja – jeśli chcesz, firma zintegruje swoje automaty z Twoimi zewnętrznymi systemami, by zarządzanie nimi było jeszcze prostsze.

 6. Raportowanie – otrzymasz regularne raporty i podsumowania dotyczące zużycia swoich automatów vendingowych.

Chcesz zobaczyć produkty Cribspot® w akcji? Odwiedź nas na Targach BHP w Katowicach!

ATG®

ATG® należy do elitarnego grona producentów najtrwalszych i najwygodniejszych rękawic ochronnych na rynku. Firma stawia sobie za cel wprowadzanie ciągłych innowacji oraz poprawę jakości swoich produktów. W ofercie ATG® znajdują się cztery marki rękawic – MaxiFlex, MaxiCut, MaxiDry i MaxiChem. Wszystkie z nich są akredytowane przez Skin Health Alliance: międzynarodową organizację zajmującą się higieną i zdrowiem skóry. Rękawice ATG® okazują się nie tylko przyjazne dla skóry, lecz także wygodne i niezwykle trwałe. Co więcej, przy ich produkcji nie wykorzystuje się żadnych substancji, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie oraz środowisko. Odwiedź targi BHP w Katowicach i przetestuj rękawice ATG® na własnej skórze!

Mapa® Professional

Mapa® Professional to producent rękawic, który działa na rynku już od 1957 roku. Przez te wszystkie dekady zawsze przyświecała mu idea ochrony bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia pracowników, a także zapewnienia czystego i zdrowego środowiska pracy. Te wartości pozwoliły firmie stać się liderem na rynku solidnych rękawic ochronnych. Cechy Mapa® Professional to:

 • innowacyjność;

 • nowoczesne rozwiązania technologiczne;

 • efektywna dystrybucja;

 • zrozumienie potrzeb użytkowników;

 • wsparcie klienta.

Uczestnicząc w Targach Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej w Katowicach poznasz branżowe nowinki, najnowsze technologie i produkty oraz rozeznasz się w sytuacji na rynku. Spotkasz tam też wielu potencjalnych klientów i partnerów – to świetna okazja, by nawiązać z nimi kontakt i przedstawić im swoją ofertę. Odwiedź zatem targi BHP w Katowicach i zatrzymaj się na dłużej przy stoisku nr 19!

Targi