Dni Bezpieczeństwa – zadbaj o BHP w swojej firmie dzięki warsztatom z Elmar®

08.09.2023
Blog

Chcesz zwiększyć świadomość swoich pracowników na temat bezpieczeństwa i higieny pracy? Szukasz sposobu, by zmotywować ich do przestrzegania zasad i przepisów? A może potrzebujesz merytorycznego wsparcia w przekazywaniu wiedzy, m.in. na temat ŚOI?

Zorganizuj z nami Dni Bezpieczeństwa – warsztaty BHP dla firm, podczas których specjaliści Elmar® BHP przedstawią swoją wiedzę i doświadczenie w atrakcyjny sposób. Sprawdź, jak wyglądają szkolenia i pokazy oraz dlaczego zrealizować z nami organizację takiego wydarzenia w Twoim zakładzie pracy!

Razem dla bezpieczeństwa – warsztaty z zakresu BHP

Wielu pracowników w dalszym ciągu w niewielkim stopniu zdaje sobie sprawę, jak istotne jest przestrzeganie zasad i poprawne stosowanie ŚOI – to dla nich często zbiór niepotrzebnych reguł, które tylko utrudniają pracę. Celem działań Elmar® BHP jest zwiększenie świadomości w tym zakresie, by poprawić bezpieczeństwo i komfort pracy w zakładzie, np. fabryce.

To właśnie dlatego powstały warsztaty Razem dla bezpieczeństwa. Ich forma jest atrakcyjna dla pracowników, co pomaga nagłośnić problematykę BHP. Zakres warsztatów ustalamy wspólnie – aby dopasować je do aktualnych potrzeb i rodzaju pracy. Dzięki temu wszystkie elementy są skrojone na miarę.

Zwykle Dni Bezpieczeństwa trwają ok. 6–8 godzin. Zakres standardowy warsztatów BHP obejmuje:

 • tematyczne stoiska z artykułami BHP;
 • szkolenia i pokazy, np. z zakresu użytkowania ŚOI;
 • merytoryczną opiekę specjalisty i personel techniczny.

Pracownicy uczą się poprawnego stosowania środków ochrony indywidualnej i nabywają praktyczne umiejętności z zakresu BHP, a przy tym dobrze się bawią.

Propagowanie wiedzy na temat BHP i ochrony zdrowia to dla nas priorytet! Organizujemy wiele inicjatyw dla osób w różnym wieku. Przeczytaj o jednym z naszych ostatnich działań: Szkolimy młodych, przyszłych ratowników medycznych!

Dodatkowe atrakcje i szkolenia dla pracowników

Oprócz standardowych warsztatów BHP masz również dostęp do dodatkowych atrakcji. Zorganizujemy dla Ciebie niestandardowe pokazy i warsztaty, np. z elementami grywalizacji. Przykładowe usługi dodatkowe:

 • immersyjne szkolenie z pierwszej pomocy z symulatorem VR (wirtualna rzeczywistość);
 • stanowiska do masażu rozluźniającego;
 • warsztaty praktyczne, np. z ergonomii, dietetyki, ekologii;
 • stanowiska kawowe z baristą;
 • konkursy z wartościowymi nagrodami.

Tak naprawdę ogranicza Cię tylko wyobraźnia – w Elmar® BHP mamy doświadczenie w organizacji szkoleń i eventów, dlatego wspólnie przygotujemy wydarzenie perfekcyjnie dopasowane do potrzeb firmy!

Masz również pewność kompleksowej obsługi, łącznie z personelem technicznym. Dzięki temu unikniesz samodzielnego poszukiwania dodatkowego wsparcia.

Dni Bezpieczeństwa w zakładzie pracy – 4 najważniejsze korzyści dla Twojej firmy

W Elmar® BHP duży nacisk kładziemy na świadomość na temat BHP. Wierzymy, że stosowanie wszystkich zasad w praktyce to najlepszy sposób na to, by zadbać o bezpieczeństwo i komfort pracy w każdym zakładzie. Zamiast nudnych szkoleń teoretycznych zapewnij pracownikom trochę rozrywki!

Dlaczego warto zorganizować z nami Dni Bezpieczeństwa, które są ciekawą alternatywą dla przegadanych wykładów?

To event, dzięki któremu:

 • zwiększysz świadomość pracowników na temat zasad BHP – dzięki zaangażowaniu i praktycznym warsztatom chętniej poszerzą wiedzę i lepiej zapamiętają najważniejsze informacje;
 • poprawisz bezpieczeństwo i komfort w zakładzie pracy – większa świadomość i zaangażowanie bezpośrednio przełożą się na poprawę bezpieczeństwa na każdym stanowisku;
 • zadbasz o integrację pracowników – wspólne doświadczenia łączą ludzi, dzięki czemu staną się bardziej zgranym zespołem, który pracuje jeszcze lepiej;
 • zwiększysz morale pracowników – Dni Bezpieczeństwa to ciekawa rozrywka i odskocznia od codziennych obowiązków, która pomoże Ci poprawić motywację, a więc i wydajność.

Chcesz zorganizować z nami warsztaty BHP w swoim zakładzie, np. fabryce? Daj znać, czego potrzebujesz. Wspólnie przygotujemy Dni Bezpieczeństwa – podczas nich pracownicy poszerzą wiedzę na temat BHP, a jednocześnie się zintegrują.