In Aktualności

Wspieramy sport, szczególnie tam, gdzie przy okazji realizowane są szczytne cele. Przy tym wszystkim lubimy się dobrze bawić. Wszystko zapewnia udział w biegu Wings For Life Run!

Wings For Life odbył się po raz 6, jak zawsze w Poznaniu. W tym szczególnym biegu biegacze nie biegną do mety tylko przed nią uciekają. Samochód pościgowy stanowi „Ruchomą metę” stanowi samochód pościgowy, tradycyjnie prowadzony przez Adama Małysza. Biegacze startują o godzinie 13:00, meta rusza 30 minut później. Biegacze kończą swój bieg w miejscu, w którym zostali dogonieni.

Nasi zawodnicy potwierdzają niesamowity zastrzyk adrenaliny, gdy samochód pościgowy znajdował się tuż za ich plecami! W tym roku, w barwach ELMARu wystartowało 6 osób. Czterech pracowników oraz gościnnie Magda i Maciej.

Wszyscy zrealizowali swoje plany z nawiązką, a dodając ich wyniki otrzymaliśmy ponad 100 km! Można podkreślić, że Tomasz biegł już 6 raz – we wszystkich edycjach Wings For Life, a Mariusz zrobił życiowy rekord na etapie półmaratonu!

Wyniki przedstawiają się następująco:

  • Mariusz Kowalski – 24 km
  • Sebastian Bonczarowski – 18 km
  • Tomasz Winiarski – 17 km
  • Dariusz Masztalerz – 16 km
  • Maciej (gościnnie) – 15 km
  • Magda (gościnnie) – 13 km

Wszystkim serdecznie gratulujemy. Nie tylko wyników, ale również zaangażowania w sprawy istotne społecznie – pieniądze, które zawodnicy wydali będą w całosci przeznaczone na badania urazów rdzenia kręgowego.

A w przyszłym roku… Może jeszce większa ekpia?